Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

projekty

Koncerty charytatywne

Koncert charytatywny w Bytomskim Centrum Kultury

Początek 2012 roku to wielkie wydarzenie lokalne. „Spełniamy dziecięce marzenia” włączyło się aktywnie w organizację koncertu charytatywnego na rzecz małej Natalki chorej na Zespół Aperta. Koncert charytatywny „Dla Natalii... – spełniamy dziecięce marzenia”, który 14 stycznia odbył się w Bytomskim Centrum Kultury wpisał się w ideę akcji realizującej pragnienia dzieci i stanowił wspaniałą inicjatywę mającą na celu wsparcie leczenia.
Współorganizując koncert, pozyskaliśmy wartościowe przedmioty przekazane na aukcję, dzięki kontaktowi z absolwentką SP45, reżyserką Anną Kazejak – Dawid  (kurtka Pawła Małaszyńskiego) i płyta zespołu COMA z autografem oraz książek ze specjalną dedykacją autorstwa Grzegorza Kasdepke.
Podczas koncertu zagrali wspaniali artyści i wielkie osobowości sceniczne – charyzmatyczny zespół VIDEO, niepowtarzalna Ewa Uryga, energetyczny Marcin Kindla z zespołem, niezwykle utalentowany Łukasz Wierzba z przyjaciółmi i szkolny chór Bel Canto.

Koncerty charytatywne w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

Pomoc potrzebującym wsparcia, pomocnej dłoni od zawsze była istotna dla naszej inicjatywy. Dlatego wraz z Parafią Wniebowstąpienia Pańskiego w Bytomiu – Szombierkach, podjęliśmy się współorganizacji dwóch koncertów niosących ludzką dobroć i pomoc. 27.10.2013 roku graliśmy na rzecz Oli – mamy ucznia naszej szkoły – chorej na białaczkę limfoblastyczną. We wzruszającym koncercie wystąpili: Chór szkolny SP45 „Bel Canto” pod opieką dyrygent Barbary Orlińskiej, formacja wokalna SP45 pod opieką Małgorzaty Nowak oraz solo Barbara Orlińska, akompaniament Teresa Orlińska i solo Małgorzata Nowak. Podczas koncertu odbyła się zbiórka funduszy przeznaczonych na wsparcie leczenia Oli.
12 stycznia 2014 roku koncert charytatywny dedykowaliśmy Patrykowi choremu na nowotwór kości uczniowi SP45. Koledzy Patryka oraz zaproszeni goście kolędowali dla niego, aby dodać mu otuchy. Całość koncertu została zarejestrowana, aby Patryk mógł poczuć, że jest z nami.

Koncert charytatywny „Wiosenne impresje dla Patryka” w Bytomskim Centrum Kultury

„Spełniamy dziecięce marzenia” włączyło się aktywnie w inicjatywę Gimnazjum nr 7 integrującą szombierskie szkoły w celu udzielenia jak najszerszej pomocy na rzecz chorego Patryka. Koncert, który odbył się 10 kwietnia 2014 roku w BCK, połączył wspólną ideą młodzież, która wystąpiła dla Patryka i ludzi dobrej woli. Gościem specjalnym wydarzenia była bytomianka Ewa Uryga. Koncert spełnił marzenie Patryka – o zdrowiu i wsparciu – ale także umożliwił młodym zdolnym ludziom prezentację ich talentów na profesjonalnej scenie Bytomskiego Centrum Kultury. Społeczność lokalna, a także uczniowie, którzy pracowali przy organizacji jako wolontariusze, byli poruszeni tymi, którzy dowiedli, że istnieją ludzie dobrej woli, zaangażowani, wyczuleni na potrzeby innych.